tisktisk

Akce - Memoriál JUDr. Jiřího Čižinského 20.12.2021

zpět do rubriky

9. ročník Memoriálu JUDr. Jiřího Čižinského

Dne 20. 12. 2021 se konal tradiční vánoční turnaj DTJ Sparta Kladno, pořádaný na památku dlouholetého předsedy oddílu jako 9. ročník Memoriálu JUDr. Jiřího Čižinského. Turnaje se po dvouleté pauze zúčastnilo celkem 11 členů oddílu. Na začátku turnaje přítomní uctili minutou ticha památku zesnulého dlouholetého hráče Josefa Cipry

Účastníci byli rozdělení do dvou skupin. Výsledky skupin byly následující:

Skupina A: 1. Vojna 4 - 1, 2. David Čižinský 4 - 1, 3. Tomáš Vysoudil 3 - 2, 4. Tihan 2 - 3, 5. Fořt 2 - 3, 6. Jakub Janeček 0 - 5

Skupina B: 1. Zdeněk Čižinský 4 - 0, 2. Lengál 3 – 1, 3. Kadlec 2 – 2, 4. Petr Janeček 1 – 3, 5. Plzák 0 - 4

Finále: Z. Čižinský – Lengál 3 : 1

Zápasy ve skupinách se hrály jen na 2 vyhrané sety. Skupina A byla velmi vyrovnaná a do posledních zápasů nebylo jasné pořadí. Vojna sice prohrál s T. Vysoudilem, ale dokázal porazit D. Čižinského a tím uhájil 1. místo ve skupině, neboť měl lepší vzájemný zápas. Skupinu B vyhrál bez porážky Z. Čižinský. Pak se hrály zápasy o umístění. V semifinále Zdeněk Čižinský porazil po velkém boji Davida Čižinského a Pavel Vojna podlehl Ivu Lengálovi. V utkání o 3. místo oplatil David Čižinský Pavlu Vojnovi porážku ze skupiny a obsadil celkové 3. místo. Ve finále se opakovalo utkání ze skupiny B a opět zvítězil Zdeněk Čižinský, když otáčel stav 1 : 1 na sety a 2 : 5 ve 3. setu. Pochvalu zaslouží hráči B mužstva, když obsadili 2. a 3. místo!

Velké poděkování patří Ivo Lengálovi za obstarání pěkných cen pro všechny účastníky.
Fotky z turnaje si můžete prohlédnout zde.